מיטת הורים

מיטת הורים

כל מי שביצע רכישה של מזרן, בין אם מדובר במזרן ליחיד או מזרן זוגי, נשאל קרוב לוודאי אם יש לו עניין לרכוש יחד עם המזרן גם בסיס למיטה. מי שאיננו מתמצא ברזי הנגרות וחדרי השינה, עשוי לחשוב כי השאלה הזאת מעלה תהיות לכל הפחות ומוזרה למדיי. אבל מי שמבין עניין, יודע שמדובר בסך הכל בשאלה הגיונית שיש מאחוריה הרבה ידע וניסיון. מהם בעצם בסיסים למיטה ומי צריך אותם? מה בין בסיס למזרן לבין מיטה שעליה יונח אחר כבוד המזרן החדש שנרכש? מדוע בעצם לרכוש בסיס למזרן ולא להניח אותו כפי שהוא על רצפת החדר? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

בסיסים למזרן – מי צריך אותם ולמה

כאמור, בסיס למזרן הוא משטח מעץ או מחומר אחר, שעליו מונח המזרן החדש אם לרוכשים אין מיטה זמינה להניח עליה את המזרן בצורה מסודרת, או שהם לא טרחו לרכוש מיטה חדשה שתתאים לצרכים הספציפיים שלהם. הבסיס כאמור הוא החלופה הטובה ביותר למיטה, ובמקרים רבים היחס אליו הוא כאל מיטה ממש. ואולם בניגוד למיטה עצמה, הבסיס למזרן הוא דבר לכאורה זמני והבסיס אמור להיות מפונה מהמקום ברגע שמגיעה אליו המיטה החדשה לדוגמא כשמזמינים מיטת הורים. היתרון הגדול של בסיס למיטה טמון בעובדה שהוא מתאים בצורה מושלמת למזרון שנרכש זה עתה. זאת, בניגוד למיטה אשר שבכל מה שנוגע אליה עלולים להיות אי הבנות, שימנעו שימוש לא תקין בה. במרבית המקרים הבסיסים המוצעים משקפים את הגודל האמיתי של המזרן ומותאמים אליו בצורה מושלמת. המיטה, לעומת זאת, היא מוצר שאמור להחזיק מעמד שנים רבות ויש לה גם אפקט עיצובי, מעבר לעובדה שהיא מגבירה את איכות השינה.

בסיסים למזרן או להניח אותו על הרצפה

לא אחת קורה שאנשים הנדרשים לשלם עבור בסיס למיטה מאות רבות של שקלים, מעדיפים להימנע מהרכישה ולהניח את המזרן באופן ישיר על גבי הרצפה, או על גבי שטיחים ושמיכות קיימים. זאת, על מנת לחסוך את ההוצאה שעל פניו נראית מיותרת. עם זאת, מתברר להם רק מאוחר מדיי שמדובר במקח טעות. ראשית – הנחה של המזרן באופן ישיר על הרצפה מזרזת את הבלאי שלו והפיכה שלו לבלתי ראוי לשימוש. שנית – שינה על גבי מזרן המונח על הרצפה עלולה לגרור תופעות לוואי, ובין השאר התקררות ומחלות אחרות. רוצים לדעת עוד? מעוניינים לרכוש מזרן או בסיס למזרן? צרו קשר כעת ואנו נספק לכם בסיסים איכותיים במהירות הרבה ביותר האפשרית.