רהיטים

רהיטים

בכל מי שעובר לבית חדש, או משפץ את ביתו, או לחלופין סתם בא לו להתחדש ולהחליף רהיטים, אוחזת בו מידה מסוימת של התרגשות. זאת אחת מן הפעמים, שעומדת בפניכם האפשרות של הגדרה מחדש של הנכס שלכם, תוך כדי עיצוב של המון חומרי גלם, סגנונות, טקסטורות או גוונים. וככל שיש יותר אופציות, כך הקושי בבחירה רק הולך וגובר. לכן החלטנו להביא בפניכם, במאמר זה, כל מיני המלצות לבחירה של ריהוט מושכלת. ונתחיל את ההמלצה העיקרית – יש דברים, כדוגמת בחירה ריהוט, שעושים רק עם התייעצות עם אנשי מקצוע. לא כל אחד מקבל בחיבוק גדול את הבחירה של הריהוט החדש לביתו. לעתים יחושו האנשים כי מדובר במשימה קשה למדי. מכך נובע, שהגיעה השעה להיוועץ עם בעלי מקצוע. עם מי שמומחה בתחום, ומבין על בוריו את כל רבדיו של עיצוב הפנים. המשיכו לקרוא, ותמצאו המלצות מדהימות.

בחירה של רהיטים מתוך התכתבות עם מסגרת התקציב שלכם

כמו כל רכישת מוצר כזה או אחר, בטרם תתחילו בכלל את הבירורים על רהיטים חדשים, עליכם להגדיר מבעוד מועד את מסגרת התקציב שלכם. תשבו עם עט ונייר, ותתחילו לכתוב ראשי פרקים, שיסייעו לכם בתחום הזה. תכתבו מה הינו הסכום האופטימלי, שהנכם מעוניינים להוציא על הריהוט, כמה יש באפשרותכם באמת להוציא, ואף מה הקו האדום שלכם? ברגע שתבינו מה מסגרת התקציב שלכם, תוכלו לקבל החלטה מושכל על רכישת הריהוט לביתכם. באמצעות הגדרה ריאלית של מסגרת התקציב שלכם, בטרם שתפקדו את מגוון חנויות הרהיטים, יהיה באפשרותכם להגיע לחנויות ולהתמקד ממש בעיצוב של הריהוט, ובטיב חומרי הגלם שלהם. הדברים הללו מייתרים כל בזבוז של אנרגיה ומשאבים נפשיים, מתוך התעסקות שוב ושוב בחנות עצמה – האם זה בתקציב או לאו?

יש לבחור רהיטים לפי מספר יושבי הדירה

כאשר אתם חפצים לבחור רהיטים, עליכם להתחשב במספר יושבי הדירה שלכם. במידה ואתם משפחה של לפחות חמש נפשות, תצטרכו לקנות רהיטים במספר רב. כמו למשל – שולחן רב ממדים לפינת האוכל, ולהוסיף לו מינימום שש כיסאות. במידה ואתם גרים לבדכם, או רק עם בני זוג, בוודאי שאינכם חייבים תצטרכו למשל פינת אוכל עם שולחן מסיבי, ורק שניים שלושה כיסאות.